
Scarlett Johansson je drugoplasirana u izboru Maxima
Marisa Miller, 29-godišnji američki supermodel i manekenka Victoria’s Secreta, osvojila je prvo mjesto tradicionalnog godišnjeg izbora stotinu najseksi žena na svijetu magazina za muškarce Maxim.
Problematična glumica i povremena pjevačica Lindsay Lohan skliznula je s vrha na deveto mjesto ove laskave top ljestvice, dok je jedna od najljepših holivudskih glumica, plavokosa Scarlett Johansson drugoplasirana u izboru toga časopisa.
‘Marisa na najbolji način nagovještava povratak vladavine slavnih američkih top modela poput Cindy Crawford. Ona utjelovljuje maštarije svih Amerikanaca’, kaže James Kaminsky iz Maxima.
Djevojka Justina Timberlakea, Jessica Biel osvojila je treće mjesto, a Eva Longoria Parker koja u američkoj hit TV seriji ‘Kućanice’ tumači lik Gabrielle je četvrta.
Zanimljivo je da se posrnula pop princeza Britney Spears koja se već devetu godinu zaredom našla u ovom izboru plasirala na solidno 19. mjesto ljestvice usprkos bezbrojnim skandalima.
Prvih 10 najseksi žena prema magazinu Maxim:
1. Marisa Miller
2. Scarlett Johansson
3. Jessica Biel
4. Eva Longoria Parker
5. Sarah Michelle Gellar
6. Elisha Cuthbert
7. Eva Mendes
8. Christina Aguilera
9. Lindsay Lohan
10. Ashley Tisdale



