
Ovo nije prvi put da mediji par i romantično povezuju
Glasine o vezi P. Diddyja i Cameron Diaz opet su na ‘tapeti’, nakon što su se, pred ostalim Princeovim celebrity gostima, držeći za ruke povukli u osamu njegovog podruma.
Glumica Cameron Diaz i hip-hop mogul P. Diddy viđeni su na Princeovom partiju povodom izlaska njegove knjige 21 Days prošli petak, kako se drže za ruke i hrane jedno drugo kolačićima, da bi se kasnije iskrali iz društva i zaključali u podrumsku prostoriju.
Prema pisanju New York Daily Newsa Cameron i Diddy tijekom trajanja Princeovog dvosatnog koncerta u vrtu njegove kuće nisu skidali pogled jedno s drugoga. “Cijelo su se vrijeme smijali, a u jednom su trenutku i hranili jedno drugo kolačima”, dojavila im je ptičica.
“Nakon došaptavanja, Diddy je kimnuo u smijeru Priceove kuće. Potom su se držeći za ruke uputili u Princeov podrum. Diddy je taman približavao svoje usne njezinima, kada su shvatili im se netko približava. Smijući se, zatvorili su vrata i zaključali se. Čuli smo ih kako se iznutra hihoću.”
Ovo nije prvi put da mediji par i romantično povezuju.
Glasine su pukle već u ožujku kada su viđeni na romantičnoj večeri u Los Angelesu.
Prošloga su mjeseca zajedno partijali u njujorškom klubu i navodno nestali u odvojeni dio na 20-ak minuta.
Diddy je tada negirao vezu s Diaz riječima: “Glupo je da dvije zvijezde suprotnog spola ne mogu izaći zajedno s grupom prijatelja da se odmah ne počne pisati da između njih ima nešto više. Mi smo samo prijatelji.”



