Seks i grad

Miranda se zaručila sa ženom

Još prošle godine glumica je najavljivala da će se udati za svoju djevojku

Glumica Cynthia Nixon, poznatija kao Miranda iz serije ‘Seks i grad’, objavila je na skupu za legaliziranje istospolnih brakova u New Yorku da je zaručena.

Pred tisućama okupljenih ljudi, Cynthia je izjavila: ‘Imam jednu tajnu koju ću podijeliti s vama. Prošlog mjeseca zaručila sam se sa svojom djevojkom Christine. I imam prekrasan prsten koji to potvrđuje’, prenose strani mediji.

Prije no što je 2003. godine upoznala gay aktivisticu Christine Marinoni, Cynthia je bila u braku s Dannyjem Mozesom s kojim ima dvoje djece, Samanthu (14) i Charlesa (9) i navodno nije znala da je lezbijka.

Christine je probudila strasti u njoj te je bila glavni razlog raspada braka. Još prošle godine glumica je najavljivala da će se udati za svoju djevojku, a sada je tek korak dijeli od već drugog, ovoga puta istospolnog braka.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest