Kazna

Lil Wayne odlazi u zatvor

Nakon kolege T.I.-a, čini se da će i Lil' Wayne u zatvor na nekoliko mjeseci

Štoviše, slavni bi reper i autor najprodavanijeg albuma 2008. godine mogao biti prisiljen otkazati sve planove koje je imao za 2010, budući da će, kako sada stvari stoje, većinu godine provesti iza rešetaka!

Riječ je o osudi za posjedovanje vatrenog oružja iz 2007. godine, koje je policija pronašla u njegovom autobusu za turneju. Wayne je već bio na sudu, a konačna se presuda očekuje u veljači 2010. godine, kada se isto tako očekuje da će biti poslan na najmanje 10 mjeseci u zatvor.

Njegovi suradnici iz tvrtke Cash Money Records kažu da mu pružaju potpunu podršku u svemu, a čak i ako ne bude bio na slobodi tijekom godine, njegove nove glazbe neće nedostajati jer već ima nekoliko završenih glazbenih projekata za nagodinu.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest