Revija filmova

‘Oscar revija’ i u Zadru

Svečano otvorenej biti će u Zagrebu, u CineStaru u Avenue Mall-u, a reviju će otvoriti 'Priča o prvaku', nominiran za najbolji film i najbolju glavnu žensku ulogu

‘Oscar revija’, desetodnevni je program u sklopu kojega u multipleksu CineStar traju projekcije filmova nominiranih za zlatni kipić.

Program započinje 1. ožujka i traje do 10. ožujka, a biti će prikazano 12 filmova koji se nalaze u konkurenciji za nagradu Oscar:

Avatar 3D – 9 nominacija

Narednik James – 9 nominacija

Nemilosrdni gadovi – 8 nominacija

Ni na nebu, ni na zemlji – 6 nominacija

Devet – 4 nominacije

Sve o jednoj djevojci – 3 nominacije

Viktorija: Život mlade kraljice – 3 nominacije

Sherlock Holmes – 2 nominacije

Ozbiljan čovjek – 2 nominacije

Priča o prvaku – 2 nominacije

Invictus – 2 nominacije

Ljupke kosti – 1 nominacija

Neki od filmova koji su svoju premijeru imali prošle godine, kao što su Avatar, Narednik James ili Nemilosrdni gadovi, prikazat će se u repriznim projekcijama, dok će neki filmovi kao što su Priča o prvaku, Viktorija: Život mlade kraljice ili Invictus, doživjeti svoje premijerne projekcije upravo na ‘Oscar reviji’.

Svečano otvorenej biti će u Zagrebu, u CineStaru u Avenue Mall-u, a reviju će otvoriti ‘Priča o prvaku’, nominiran za najbolji film i najbolju glavnu žensku ulogu.

Osim zagrebačkog CineStara, ‘Oscar revija’ održavat će se u Zadru, Šibeniku i Rijeci.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest