
Budući da je rođena s manjim oštećenjem mozga, imala je poteškoća s učenjem
Susan Boyle ponovno je progovorila o zlostavljanju svojih vršnjakinja u srednjoj školi. Otkrila je kako joj sa 17 godina nestašluci nisu bili ni na kraj pameti.
“Redovito sam odlazila psihijatru i pila antidepresive kako bih izdržala pritisak i maltretiranje kolegica u školi”, izjavila je pjevačica.
Budući da je rođena s manjim oštećenjem mozga, imala je poteškoća s učenjem, a djevojke iz razreda su je zbog toga maltretirale.
U jednoj fazi njihovo psihičko zlostavljanje postalo je toliko da ga više nije mogla podnijeti pa je sa sedamnaest razmišljala o samoubojstvu.
Srećom, takve misli sada su stvar prošlosti, a Susan se osjeća dobro. Ipak, smatra da još uvijek ima mjesta za poboljšanje njezinog krhkog psihičkog zdravlja.



