Nikolina Pišek:

Prvu bračnu noć neću konzumirati

Ovotjedna gošća MaPet Showa Nikolina Pišek otkriva sve o svome skorašnjem vjenčanju, čime ju je zaručnik Vidoje iznenadio, a otkriva i kako se nosi s kćerinim pubertetom.

‘Prvu bračnu noć neću konzumirati. Svadba na kojoj se konzumira prva bračna noć sigurno nije bila dobra’, priznala je Nikolina Pišek koja se u rujnu udaje na Azurnoj obali.

U MaPet showu Petri i Marijani govorila je i o svojim porocima. ‘Mogu odoljeti svemu i svačemu, ali ne i gumenim bombonima.’ Otkrila je i ima li porno uradak, spava li gola u krevetu, koja joj je najveća mana.

‘Zatvorena sam i nepristupačna’, rekla je Nika Pišek o sebi i naglasila kako ne vjeruje ljudima koji se otvaraju na prvu loptu.

Na pitanje kako se nosi s kćerinim pubertetom, rekla je: ‘Kćer mi je odraslija i zrelija osoba od mene same. Imamo vrlo pristupačan i prijateljski odnos.’

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest