Štulić na Facebooku raspravlja s obožavateljima: Svi se prave ludi, samo razumije onaj koji razumije
ZBOG kršenja autorskih prava i kreiranja raznih grupa pod Azrinim imenom na Facebooku, Štulić je navodno osobno izbrisao većinu Azrinih pjesama sa YouTube kanala, no, na "službenoj" Facebook stranici grupe, na kojoj navodno glazbu i statuse objavljuje on sam, objavljene su mnoge Azirine stare pjesme, a može se skinuti i novi album.
Ovaj je potez
Štulić navodno opravdao svojim stavom prema već spomenutim autorskim
pravima, o čemu već godinama piše i na što stalno upozorava.
"Ovo ljudima nikako da objasnim, svi se prave ludi samo razumije
onaj koji razumije. Postoji na tisuće tih spotova (ako se to tako zove) i
to je sve loš zvuk kao i loša kvaliteta. Meni ne smeta kada ljudi
slušaju za sebe već kad se moje vlasništvo prodaje i zarađuje na tome,
što je strogo zabranjeno. To spada u umnožavanje tuđeg materijala",
napisao je navodno Štulić na Facebook stranici grupe Azra.
Štulić je izrazio negodovanje i zbog korištenje njegovih fotografija kao avatara korisnika Facebooka.
"Postoji više od sedam milijardi stanovnika na ovom svijetu. Na
mnogima mjestima vidio sam vlastitu fotografiju (uopće nisam bio lijep
kao dječak) i to mi odmah pokvari dan. Svatko je za sebe ono što jest i
ono što bi vjerojatno morao biti, a kad staviš tuđu sliku umjesto
vlastite što dobiješ od toga? To spada u otimačinu identiteta", dodao je
navodno Štulić.
Sve su moje pjesme iste
Osim na kršenje autorskih prava, Štulić se navodno osvrnuo i na glazbu grupe Azra, pa je tako rekao da su "Filigranski pločnici" prvi njihov uspjeli album, dok su prethodni, kako tvrdi, bili grozni.
Otkrio je i da mu je za pjesmu "Tople usne žene" inspiracija bila jedna ljetna večer na Šumadiji, ali i da je sama pjesma nastajala par godina. Za pjesmu "Balkan" rekao je sljedeće: "Ja nikada nisam imao hit, sve moje pjesme su iste, samo što mnogi od vas vide razliku u tome, a to mene uopće ne zanima - što tko misli, jer sam uvijek radio svoju glazbu.
Većina ljudi na prostorima bivše Juge cijeni pjesmu "Balkan" koja je rđa nad rđom. To je sve povijest i s ovim vremenom nema nikakve veze jer sve je to grozno i više ništa ne vrijedi". Korisnici su se na Facebook stranici dotakli i uvijek aktualnog pitanja o mogućnosti povratka na scenu, no, ako je suditi po njegovoj navodnoj izjavi, ništa od toga. "Mnoge zanima moj povratak na rock scenu, a što ja imam s tim? To je kao da dođem u Sarajevo, Zagreb ili Beograd i da gledam u zid. Pa mogu i ovdje gledati u zid i to nije moja krivnja, razumijete. Na ovoj stranici se nalazi trideset lijepih pjesama i tu ih možete slušati, a da nekoga gledaš - što imaš od toga da ga gledaš", napisao je Štulić.
Vezane vijesti
-
-
Novi val u 2009.
-
Beogradska udruga građana Društvo za održivu budućnost Koraci organizira u nedjelju humanitarni koncert za pomoć postradalima na području Banije pogođene potresom u prosncu 2020., a najavljen je nastup glazbenika s prostora bivše Jugoslavije koji su podržali regionalnu inicijativu te udruge.
-
Ministrica znanosti i obrazovanja Blaženka Divjak na svom službenom Facebook profilu danas je napravila prilično velik gaf, a kad kažemo veliki onda to doista i mislimo s obzirom da je riječ o iznadprosječno obrazovanoj ženi koja stoji na čelu resora koji se bavi obrazovanjem, školstvom, prosvjetom…
Izdvojeno
-
Košarkaši Zadra u susretu su 12. kola regionalne ABA lige kao domaćini rutinski svladali Borac iz Čačka sa 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
U 12. kolu regionalne AdmiralBet ABA lige košarkaši Zadra večeras su u Krešinom domu pred oko tisuću i pol najvjernijih navijača stigli do pete pobjede. Uvjerljivo su svladali momčad Borca iz Čačka rezultatom 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana planina, a u sklopu manifestacije „Niti života“ sinoć je u Kneževoj palači svečano otvorena izložba "Velebit" renomiranog hrvatskog akademskog slikara Josipa Zankija.
-
Shizofrenija je mentalna bolest od koje obolijeva jedan posto populacije, muškarci najčešće u adolescentskoj dobi, a žene između 23. i 30. godine te je važno na vrijeme prepoznati simptome i započeti terapiju, istaknuto je u srijedu na konferenciji "Shizofrenija 360" u Zagrebu.
Dodavanje novih komentara je onemogućeno.