Nogomet, Bundesliga

Beck: Nadam se da će Vukčević ozdraviti i vratiti se u momčad

Nogometaši Hoffenheima planiraju posjetiti svoga teško ozlijeđenog suigrača Borisa Vukčevića (22) u bolnici u Heidelbergu, ali njihova je misija zasad još uvijek neprovediva.

Postoji jasno izražena želja igrača da posjete Borisa, ali to još uvijek nije moguće jer to ne dopušta njegovo zdravlje. No, naše su misli uz njega – istaknuo je branič Hoffenheima Andreas Beck.

Vukčević je 28. rujna u prometnoj nesreći zadobio teške ozljede glave i otada leži u komi u Sveučilišnoj bolnici u Heidelbergu.

Ovo je iznimna situacija za nas, ekstreman slučaj. Cijelo vrijeme mislimo na Borisa, a istodobno moramo pokušati obavljati svakodnevne zadaće – dodao je Beck koji ne gubi nadu da će se Vukčević jednog dana vratiti u momčad.

Njegove su stvari još uvijek u svlačionici, jedino su možda nekoliko osobnih sitnica uzeli njegovi roditelji. Nadam se da će Boris ozdraviti i možda se čak i vratiti u krug momčadi. Taj nam osjećaj nade daje hrabrost i snagu.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest