Nogomet, Ruska Premierliga

Pletikosa spreman za susret protiv Krilije Sovjetov

Hrvatski reprezentativni nogometni vratar Stipe Pletikosa vratio se treninzima prve momčadi ruskog Rostova, te će vjerojatno ipak stati među vratnice u sklopu 18. kola tamošnje Premierlige.

Pletikosa je u utakmici svoga Rostova i Mordovije, u sklopu 17. kola ruske Premierlige, branio do 32. minute kada je zamijenjen na vlastiti zahtjev zbog ozljede lista. I dok je u srijedu trenirao odvojeno od prve momčadi, u četvrtak je već odradio cijeli trening bez ikakvih problema.

Rostov, u sklopu 18. kola (nedjelja), igra na gostovanju kod Krilije Sovjetov, a prema svemu sudeći nastup Pletikose više nije pod upitnikom.

Klub našeg reprezentativca nalazi se trenutno na 12. mjestu ljestvice ruskog prvenstva s četiri boda više od zone koja vodi u borbu za ostanak u ligi.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest