Nogometni mercato

Milan odbio Flamengovu ponudu za Robinha

Brazilski klub Flamengo odustao je od pokušaja dovođenja Milanovog napadača Robinha, jer se nije uspio dogovoriti za odštetu s kojom bi ”rossoneri” bili zadovoljni.

Milanov dopredsjednik Adriano Galliani otputovao je u ponedjeljak u Rio de Janeiro. Vjeruje se kako tijekom zimskog prijelaznog roka planira prodati dvojicu brazilskih napadača, Robinha i Alexandrea Pata.

Kada je u pitanju 28-godišnji Robinho, koji ne skriva da se želi vratiti u svoju domovinu, pisalo se kako je Flamengo prvi kandidat za njegov transfer. No, taj je klub navodno ponudio samo 6 milijuna eura. Milan je tu ponudu brzo odbacio.

Flamengovi direktori Wallim Vasconcellos i Flavio Godinho sastali su se u ponedjeljak s gospodinom Gallianijem u pokušaju dovođenja Robinha u naš klub. Međutim, s obzirom na iznos koji je zatražio Milan, naš klub vjeruje kako bi bilo primjereno odustati od tog transfera i odstupiti” – stoji u priopćenju Flamenga.

Galliani je, pak, rekao kako ne odustaje od daljnjih pregovora, ali je upozorio Flamengo da mora ”podebljati” svoju ponudu.

Robinho se želi vratiti u Brazil. Može li Flamengo platiti novac koji tražimo za Robinha? Nisam siguran. To morate pitati vodeće ljude tog kluba – rekao je Galliani.

Izvještaji u Brazilu sugeriraju kako se državni prvak Fluminense sprema pokazati svoje zanimanje za Robinha, dok i u Sao Paulu osjećaju da bi taj igrač mogao popuniti prazninu koja će nastati odlaskom Lucasa Moure u PSG.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest