
Najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi oglasio se prvi put nakon poraza njegove Barcelone od Real Madrida (3-1) u uzvratnoj utakmici polufinala Kupa kralja.
Poraz od najvećeg rivala uslijedio je tjedan dana nakon pada na San Siru gdje je Milan bio bolji s 2-0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Messi ni u jednoj od tih utakmica nije bio strijelac, što je prava rijetkost.
Dan nakon poraza od Reala Argentinac je propustio trening zbog viroze koja ga je uhvatila, a zasad još nema potvrde da će igrati u novom ”el clasicu” koji je na rasporedu već ove subote, u sklopu 26. kola Primere. Iskoristio je, međutim, priliku i preko jedne društvene mreže poslao kratku poruku navijačima.
”Nismo navikli na ovakvu situaciju. No, imam puno vjere da će momčad krenuti prema naprijed”, napisao je četverostruki uzastopni osvajač Zlatne lopte.



