Daljinsko plivanje

Splićani Grgo Mujan i Doris Beroš pobjednici 44. Plivačkog maratona Preko Zadar

Drugi kod muškaraca je Zadranin Danijel Lalić, a druga kod žena ZadrankaLucija Aralica

U povodu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, na obljetnicu “Oluje” održan je tradicionalni, 44. po redu plivački maraton Preko-Zadar u organizaciji PK Zadar.

Ukupni pobjednik je član član KDP Split Grgo Mujan je koji je maraton isplivao u vremenu 55:57, dok je izvrsno drugo mjesto osvojio član zadarskog KDP Donat Danijel Lalić u vremenu 56:22. Treći u muškoj a ukupno četvrti je Splićanin Petar Matić (58:12).

>> FOTOGALERIJA <<

Od zadarskih plivača među najbržih deset su Luka Smrkinić i Božo Puhalović (PK Zadar) kao peti i šesti, te Lucija Aralica (druga u ženskoj konkurenciji) i Dražen Adžić (oboje KDP Donat) kao sedma i osmi.

Kod žena je najbrža bila (ukupno treća) Doris Beroš (KDP Split), iza koje je već spomenuta Zadranka Lucija Aralica te Petra Sabo (PK Zadar).

Izvrstan rezlultat postogao je i kolega sportski novinar Zadarskog lista, Roman Morović (KDP Donat) koji je u kategoriji 20-29 godina osvojio izvrsno 4. mjesto (ukupno 29.).

Čestitke svim sudionicima!

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest