Nogomet, Primera

Neymar: Ronaldo, Kaka i Marcelo su me nagovarali da potpišem za Real

Brazilska nogometna zvijezda Neymar, koja je početkom tjedna otkrila da ovoga ljeta napušta Santos i prelazi u redove katalonske Barcelone, je otkrila da su ga trojica igrača Real Madrida pokušala nagovoriti da potpiše za “kraljevski klub”.

Cristiano Ronaldo, Kaka, Marcelo… Mnogi su me pokušali nagovoriti da potpišem za Real. No, u konačnici sam donio odluku u razgovoru s obitelji da potpišem za Barcelonu i zbog toga sam iznimno sretan – rekao je Neymar u jednom od brojnih intervjua otkako je obznanio svoj dolazak u Europu.

Pokušat ću se što je prije moguće prilagoditi svojem novom klubu kako bih mogao započeti igrati na najvišoj razini čim prije. Čast mi je velika što ću igrati uz bok Messija! Jako sam sretan i osjećaj je predivan – rekao je 21-godišnji napadač za Marcu.

Neymar bi se Barceloni trebao priključiti nakon završetka Kupa konfederacija, odnosno na samom koncu ovog (lipanj) ili početkom idućeg mjeseca.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest