Nogomet, Primera

Alves: Ljuti me Barçin odnos spram Abidala

Brazilski nogometni reprezentativac u Barceloninim redovima Dani Alves nezadovoljan je načinom na koji se njegov klub ponio prema Ericu Abidalu.

Ljetos su u Barçi Abidalu odbili ponuditi produljenje ugovora, nakon što se ovaj uspješno oporavio od raka, točnije od transplatacije jetre. Tako je francuski lijevi bek bez odštete završio u Monacu.

– Abidalov odlazak bio je neugodno iznenađenje. Odluka da ga se pusti da ode zaista me uzrujala nakon svega što je prošao. Želio sam da nastavi u Barceloni zbog svega što se dogodilo i načina kako se vratio. Ipak, kada se vratio nisu mu ponudili novi ugovor. Cijela situacija ostavila je gorak okus – rekao je Alves za RAC1.

– Samo bih volio da je nogomet malo pošteniji. Eric će nastaviti za mene biti uzor.

Alvesa nije razveselila niti činjenica da je Thiago Alcantara ljetos Barçin dres zamijenio onim Bayernovim.

– Thiago je moj prijatelj i znam da je želio igrati više. Mislim da je otišao prerano jer je još bio mlad i postajao je sve važniji, ali donio je hrabru odluku.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest