Nogomet, kvalifikacije za SP

Deschamps: Protivnik? Svejedno mi je; Ribery: Hrvatsku treba izbjeći

Francuska nogometna reprezentacija pod vodstvom Didiera Deschampsa bit će posve sigurno najteži mogući protivnik Hrvatskoj u dodatnim kvalifikacijama FIFA-inog ciklusa za Svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Na ždrijebu dodatnih kvalifikacija u ponedjeljak “tricolori” će kao nepostavljena reprezentacija igrati protiv nekog od nositelja, Hrvatske, Portugala, Grčke ili Švedske.

Nakon sinoćnje 3-0 pobjede protiv Finske u posljednjem kolu skupine I, francuski je izbornik upitan ima li želja što se tiče suparnika.

Svejedno mi je. Uzet ćemo što nam se da, ali istina je da je igranje protiv Portugala s Ronaldom drugačije – rekao je Deschamps.

Puno konkretniji bio je najbolji francuski nogometaš i suigrač Marija Mandžukića iz Bayerna Franck Ribery:

Portugal i Hrvatsku bi trebalo izbjeći. Neće biti lakih utakmica. Igrat ćemo obje utakmice maksimalno i napraviti sve da odemo u Brazil. Bit će to posebno Svjetsko prvenstvo.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest