Nogomet, 1. Bundesliga

Službeno: Pizarro produljio s Bayernom

Iz njemačkog prvaka Bayerna objavili su da su produljili ugovor s peruanskim nogometašem Claudijem Pizarrom (35).

Iskusni je napadač potpisao ugovor koji će ga na Allianz Areni zadržati još najmanje godinu dana. Bit će tako Pizarro u novoj sezoni alternativa poljskom napadaču Robertu Lewandowskom koji dolazi iz Borussije Dortmund. Istodobno bi, očekuje se, hrvatski napadač Mario Mandžukić trebao napustiti klub.

– Iznimno sam ponosan što ću i u sljedećoj sezoni igrati za Bayern. Za mene nema boljeg kluba na svijetu – istaknuo je Pizarro nakon potpisa.

Peruanac trenutno odrađuje drugi mandat u Bayernu. Prvi je put igrao za bavarski klub od 2001. do 2007. godine, da bi 2012. po drugi put došao iz Werdera. Najbolji je strijelac Bundeslige u povijesti među stranim nogometašima.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest