
Da misli ozbiljno, stara dama sprema ponudu od 25 milijuna eura, a Juana Matu vratiti želi i Valencia u kojoj je Španjolac već igrao
Španjolski reprezentativac Juan Mata nije se uspio nametnuti u Manchester Unitedu nakon dolaska u siječnju iz Chelseja. Dolaskom Angela Di Marije u vezni red, Mata je izgubio mjesto kod Louisa van Gaala, a Daily Express piše da bi Španjolac mogao napustiti Old Trafford na zimu.
Talijanski prvak Juventus mogao bi izgubiti Artura Vidala, koji je na meti crvenih vragova i Real Madrida, a Massimiliano Allegri vidi Matu u svojoj momčadi iza Carlosa Teveza.
Da misli ozbiljno, stara dama sprema ponudu od 25 milijuna eura, a vratiti ga želi i Valencia u kojoj je Mata već igrao.



