Judo klub Zadar: Zlato i srebro sa "Salona Open"

Judo klub Zadar: Zlato i srebro sa

Judo klub Zadar je na ovome natjecanju, predvođeni trenerom Antom Zankijem, nastupio sa šest mlađih kadeta i kadetkinja koji su ukupno osvojili 1 zlatnu i 1 srebrenu medalju.

U organizaciji judo kluba Solin, ovog vikenda održan je 22 po redu međunarodni judo turnir „ Salona open“ na kojem je nastupio 463 natjecatelja iz 47 klubova.

U kategoriji mlađih kadeta preko 81 kilogram Kimi Matulović je nanizao četri pobjede i osvojio zlatno odličje, dok je Ivan Vrkić, u kategoriji do 73 kilograma sa dvije pobjede i jednim porazom osvojio srebreno odličje.

Vučić Matej, Tudorović Duje, Marin Roko i Rumora Luce su ovaj put ostali bez plasmana.