Nogomet, Liga prvaka

Modrić odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Reala u Tiraspolu

AP Images

U skupini D Lige prvaka sva je neizvjesnost isparila prije posljednjeg kola pa su se tako u osminu finala plasirali papirnati favoriti madridski Real i milanski Inter.

Ostaje jedino pitanje tko će biti prvi u skupini. Real ima dva boda prednosti i domaću utakmicu baš protiv Intera u posljednjem kolu.

U ovom 5. kolu prvi je posao obavio Inter koji je na San Siru svladao Šahtar s 2-0. Igrač utakmice bio je Edin Džeko koji je postigao oba pogotka, oba u drugom poluvremenu, s tim da je za drugi pogodak asistirao hrvatski nogometaš Ivan Perišić.

Nakon Intera uspješno je posao obavio i Real koji je u gostima pobijedio Šerif 3-0, čime se revanširao moldavskom klubu koji je ranije u sezoni šokantno slavio na Santiago Bernabeu 2-1. Strijelci su za slavlje Reala bili Alaba u 30., Kroos u 45. i Benzema u 55. minuti, dok je hrvatski nogometaš Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu za goste.