grčka nogometna liga

Uvjerljiva pobjeda AEK-a, nastupili Livaja i Mužek

Igor Kralj/PIXSELL

U susretu devetog kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je pobijedio Larissu sa 4-1 probivši se na drugo mjesto prvenstva.

Zanimljivo, svih pet golova palo je u drugom poluvremenu. Golove za atenski sastav zabili su Macheras (55), Ansarifard (72), Simoes (78) i Galanopoulos (89), a odličnu predstavu pružio je i Mandalos koji je upisao tri asistencije. Za goste je zabio Milosavljević (67).

Marko Livaja je za AEK igrao od 67. minute, dok je Mateo Mužek u suparničkim redovima igrao do 78. minute.

AEK se trenutačno nalazi na drugom mjestu grčkog prvenstva sa 16 bodova, tri manje od lidera Olympiakosa. Aris na trećem mjestu također, ima 16 bodova, dok je PAOK četvrti sa 15 bodova.

Dodajmo kako Olympiakos, AEK i PAOK imaju po dvije utakmice manje, a Aris čak tri manje.