mali nogomet

Počeo je malonogometni turnir "Kup Vukšić 2020"

Počeo je malonogometni turnir
Marko Ledenko Mane

U petak je s velikim iščekivanjem u prekrasnoj vukšićkoj malonogometnoj Areni počeo malonogometni turnir "Kup Vukšić 2020". Na samom startu turnira mnogobrojni gledatelji vidjeli su da će ove godine uživati u kvalitetnim i neizvjesnim utakmicama.

Bila Vlaka priredila je veliko iznenađenje pobjediviši velikog favorita drugoligaša Heroje iz Vodica 3:2. Bila Vlaka je sjajnom akcijom već u trećoj minuti povela 1:0 i tuširala Heroje. Tijekom utakmice gledatelji su vidjeli odličnu utakmicu s puno lijepih akcija, golova i izmjeničnog rezultata. Bila Vlaka je pored žestokih napada Heroja od 29. minute uspjela sačuvati konačnu pobjedu 3:2. Za Bilu Vlaku nastupa kompletna vrhunska momčad Podstrane, koja je bila pobjednik veteranskog turnira Torcida kupa.

Tinj i Dola odigrali su agresivnu i napadačku utakmicu u kojoj se Tinj bolje snašao i znalački zabijao golove. Rezultat je do 35. minute glasio 1:1. Do kraja utakmice Tinj postiže tri pogotka i zasluženo slavi prolaz u sljedeće kolo.