težak poraz

Plusice potopljene kod lidera prvenstva

HKS

Zadar Plus poražen je no gostovanju u 10. kolu Premijer ženske lige. Domaći Brod na Savi bio je bolji s rezultatom 117:60

Zadarske košarkašice tako su upisale svoj drugi uzastopni, odnosno sedmi ukupni prvenstveni poraz.

Pred sobom su imale praktički “nemoguću misiju” obzirom kako je domaći Brod na Savi trenutančno vodeća momčad natjecanja koja je “uhvatila” velik zalet od šest uzastopnih pobjeda.

Ova utakmica od samog početka vodila je u samo jednom smjeru: apsolutnoj pobjedi Broda na Savi. Domaći sastav već je u prvoj četvrtini napravio razliku od 23 poena koju je do poluvremena povećao na ogromnih +35 (68:32).

Priči je tu već bio kraj, Brođanke su do kraja susreta samo nastavile “trpati” koš gostujućih do konačnih 117:60.

Prva strijelkinja Zadar Plusa bila je Sara Herceg s 23 koša, dok je Brooke Flowers ostvarila double-double (14 poena, 23 skoka).

Najbolja igračica susreta bila je E’Lease Stafford iz domaćih redova s nevjerojatnih 25 poena.

U idućem kolu Plusice gostuju kod košarkašica Zagreba.

Standings provided by Sofascore
Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest