Reprezentacije

Ancelotti: Mogao bih biti izbornik, ali tek nakon 2010.

Talijanski nogometni savez i Donadoni nisu dogovorili nastavak suradnje

Milanov trener Carlo Ancelotti odbacio je nagađanja da bi s aktualnim izbornikom Robertom Donadonijem mogao zamijeniti mjesta na klupama.

– Raduje me kad čujem da se moje ime spominje u kontekstu preuzimanja nogometne reprezentacije Italije. Međutim, tako nešto nije moguće sve dok mi traje ugovor s Milanom. A traje do 2010. godine – izjavio je Ancelotti nastavivši:

– Mislim da Donadoni zaslužuje ostanak. Dosad je radio dobro, vjerujem da će dobro odraditi i Europsko prvenstvo, a nakon toga i Svjetsko 2010. godine.

Talijanski nogometni savez i Donadoni nisu dogovorili nastavak suradnje odgodivši pregovore za razdoblje nakon Eura u Austriji i Švicarskoj.

Ancelotti i Donadoni zajedno su tijekom druge polovice osamdesetih igrali u veznom redu Milana i reprezentacije.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest