Košarka

Završena saga: Malik Dixon napokon potpisao za Zadar

Čeka se odluka kapetana Gečevskog

Malik Dixon biti će prvi razigravač košarkša Zadra u sljedećoj sezoni, ključnoj u borbi z trogodišnji ugovor s Euroligom. Nakon povuci-potegni sage koja je trajala petnaestak dana, danas je napokon u ured direktora Pina Giergie stigao potpisan ugovor i na taj način Zadrani su dobili veliko pojačanje.

Iako je još 2. srpnja iz KK Zadar stigla potvrda o zgotovljenom poslu, ipak je priča s potisom ugovora završena tek desetak dana kasnije. Malik Dixon (33,187) u Europi je igrao u francuskoj PRO B ligi, u turskoj BEKO ligi, nakon toga u španjolskoj drugoj ligi te posljednju sezonu u Izraelu u Hapoleu iz Holona s kojim je osvojio povijesnu titulu prvaka Izraela, s kojom je prekinuta nevjerojtna dominacija Maccabija iz Tel Aviva.

U uredima KK Zadar još se uvijek užurbano radi na produžetku vjernosti s kapetanom Todorom Gečevskim te dovođenju još dvojice igrača, koji bi trebali upotpuniti igračku ružu Zadrana za sljedeću sezonu.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest