Transferi

Eto’o potpisuje za uzbekistanski Kuruvchi!?

Eto'o u četvrtak dolazi u Taškent

Kamerunski nogometni reprezentativac Samuel Eto’o na pragu je potpisa s Kuruvchijem, tvrdi sportski direktor, a donosi službena internetska stranica uzbekistanskog kluba.

Bivši član Real Madrida, a sada jedan od onih na koje Josep Guardiola, trener Barcelone, previše ne računa u sljedećoj sezoni, velika je želja sportskog direktora Kuruvchija Bahtier Babayeva, koji tvrdi da se uopće ne šali kada spominje njegov dolazak.

– Eto’o u četvrtak dolazi u Taškent. Potpisat će ugovor barem do kraja sezone. Hoće li ugovor biti duži, ovisit će o našim rezultatima – tvrdi Babayev i dodaje:

– Novac nije bio presudan u našim razgovorima, već dobar odnos našeg kluba i Barcelone. Prijateljstvo predsjednika ta dva kluba spustilo je cijenu kamerunskog napadača.

Inače, Eto’ova vrijednost na nogometnom tržištu prema transfermarktu iznosi 42 milijuna eura.

Iz Barcelone su negirali kontakte s uzbekistanskim klubom.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest