
Najboljim tehničarem turnira proglašen je igrač OK Zadar Luka Bakale
U organizaciji Kluba Odbojke Novalja u Novalji na otoku Pagu održano je prvenstvo Hrvatske u odbojci za mlađe kadete i kadetkinje. Na turniru je sudjelovalo 12 muških momčadi koje su bile podijeljene u četiri jakosne skupine.

Momčad OK Zadar je bila u skupini “B” sa MOK Rovinj I OK “Centrometal”. Sa dvije ostvarene pobjede u skupini, odbojkaši Zadra su zauzeli prvo mjesto i u drugi krug su prenijeli dva boda. U drugom krugu su bili u skupini sa OK Mladost, OK Mursa i drugoplasiranim iz svoje skupine, a to je bila momčad OK Rovinj.
Zadrani nastavljaju furiozno i sa dvije glatke pobjede kao prvaci skupine izravno ulaze u finale državnog prvenstva gdje ih dočekuje AOK Mladost iz Zagreba. A u finalu totalno druga slika mladih momaka iz Odbojkaškog kluba Zadar, strah ili važnost samog ogleda utjecao je u velikoj mjeri na pobjednika tog susreta i osvajača prvog mjesta u državi u tom uzrastu.
Rezultati: OK Centrometal – OK Zadar 0: 2 (17 : 25, 17 :25)
OK Zadar – OK Rovinj 2: 1 (25 : 22, 22 :25 ,15 : 6)
OK Zadar – OK Mladost KL 2: 0 ( 25:18, 25 : 17)
OK Mursa – OK Zadar 0 : 2 (8: 25, 14:25)
Finale: AOK Mladost – OK Zadar 2 : 0 (25 : 17, 25 :20)
OK Zadar: Mateo Kvartuč, Andrija Cecić, Luka Bakale, Vice Viduka, Antonio Pavić, Karlo Buterin, Donat Mandić, Šime Mijolović, Filip Šestan, Marko Prenđa, Dominik Šalina. Trener: Marin Masnić

Najboljim tehničarem turnira proglašen je igrač OK Zadar Luka Bakale.
Marin Masnić, trener Ok Zadar: Mislim da je ovo jako velik uspjeh za nas, ipak se kao mali klub drugu godinu za redom nalazimo u finalu PH. Došavši do finala nadali smo se samom vrhu, no Mladost je zasluženo slavila. Bili su bolji u svim segmentima igre, ali ja ipak čestitam svojim igračima na velikoj borbenosti tokom cijelog turnira.



