Nogomet

Prosinečki: Dinamo me ne zanima

Proslavljeni bivši hrvatski nogometaš, a danas trener Crvene zvezde Robert Prosinečki, komentirao je navodnu ponudu zagrebačkog Dinama o preuzimanju trenerske klupe.

Ja sam trener Crvene zvezde, imam ugovor još dvije godine i niti jednog trenutka nisam pomislio o odlasku. Naravno da sam pročitao tekstove o interesu, ponudi Zdravka Mamića od 750.000 eura, ali to me ne zanima i ostat ću u Zvezdi – prenosi izjavu Prosinečkog B92.

Prošlog je vikenda Zvezda poražena u beogradskom derbiju od Partuzana s 1-0. Sada hrvatski trener najavljuje povratak na pobjedničke staze u nedjeljnom susretu protiv Hajduka iz Kule.

Poslije poraza od Partizana i vrlo lošeg drugog poluvremena želimo pobijediti Hajduk i ostati u igri za prvenstveni naslov. Vidim, svi misle da je utrka za naslov riješena, ali ja ne mislim tako. Šest je kola do kraja i dovoljno je bodova u igri – dodao je Prosinečki, čija momčad za vodećim Partizanom zaostaje tri boda.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest