Nogometni mercato

Rubin nudi 14 milijuna eura za Huntelaara, Schalke ga neće prodati

Ralf Rangnick, trener njemačkog nogometnog prvoligaša Schalkea, inzistira kako nizozemski napadač i reprezentativac Klaas-Jan Huntelaar nije na prodaju, iako je ruski Rubin Kazan prema izvještajima za njega voljan platiti 14 milijuna eura.

Huntelaara je u Schalke doveo njegov bivši trener Felix Magath iz Milana prošloga ljeta, baš za 14 milijuna eura, koliko je navodno sada spreman za njega izdvojiti Rubin. Huntelaar ugovor s klubom iz Gelsenkirchena ima do lipnja 2013. godine.

– Klaas ima ugovor s nama, stoga nema razloga da uopće razmišljam o njegovom odlasku. Ne želim prodati niti jednog igrača naše momčadi, osim ako mi netko od igrača kaže da želi napustiti klub – reagirao je Rangnick na pisanje Bilda, koji je izvijestio o zanimanju ruskog kluba za nizozemskog napadača.

Huntelaar je zabio četiri gola u pobjedi nad Tenningenom 11-1 u 1. kolu njemačkog DFB-Pokala prije deset dana. Prošle sezone je postigao osam pogodaka u 24 nastupa u Bundesligi za Schalke.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest