
Ukoliko kamerunski nogometaš Samuel Eto’o potpiše ovih dana ugovor s ruskim klubom Anžijem Mahačkalom, Inter će tada posegnuti za njegovom zamjenom, a nju vidi u liku Urugvajca Diega Forlana.
Iako imaju mogućnost dovođenja Cityjevog Carlosa Teveza i Ezeqiuela Lavezzija iz Napolija, kupnja Forlana čini se kao najjednostavnije rješenje. Tevez se želi vratiti u Južnu Ameriku, Napoli ne želi prodati Lavezzija, dok je Atletico Madrid spreman žrtvovati Forlana s obzirom da je vrlo blizu dovođenja Radamela Falcaa iz Porta.
– U ovome trenutku ne želimo prodati Forlana, pogotovo nakon odlaska Agüera. Međutim, ukoliko se ostvari transfer Falcaa u naše redove, tada ćemo biti spremni poslušati zainteresirane strane – rekao je sportski direktor Atletico Madrida Miguel Angel Gil Marin.
Forlan je još od 2007. godine član Atletico Madrida za koji je do danas u 134 nastupa postigao 74 pogotka.



