Rukomet, Liga prvaka

Rukomet, Liga prvaka: Peta pobjeda Zagreba CO

Rukometaši hrvatskog prvaka Zagreba CO i drugi su put unutar tjedan dana pobijedili francuski Chambery. U dvoboju šestog kola skupine A Lige prvaka u Zagrebu su slavili s uvjerljivih 28-20.

Prije šest dana u Francuskoj Zagreb je došao do 28-26 pobjede.

Najbolji je strijelac u redovima pobjedničke momčadi bio Zlatko Horvat sa šest pogodaka, dok su Ivano Balić i Marko Kopljar dodali po četiri. Ukupno su Zagrebovi golmani obranili 13 lopti.

U redovima francuskog sastava najbolji je strijelac bio Edin Bašić s pet pogodaka, dok je golman Nebojša Grahovac, njegov kolega iz BiH-reprezentacije, obranio dvije lopte.

Zagrebu je ovo bila peta pobjeda u skupini. Izgubili su igrači Ivice Obrvana jedino od Barcelone, koja vodi s maksimalnih šest pobjeda.

U subotu je katalonski sastav, aktualni španjolski i europski prvak, u Blaugrani pobijedio Bosnu 37-19.

Rukometna Liga prvaka, 6. kolo, Skupina A:

Barcelona – Bosna 37-19

Zagreb – Chambery 28-20

Redoslijed: 1. Barcelona 12, 2. Zagreb 10, 3. Chambery 6, 4. Kadetten 4, 5. Savehof 4, 6. Bosna 0.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest