
U utakmici pretposljednjeg 37. kola Premiershipa nogometaši Manchester Uniteda će u ogledu protiv Swanseaja na Old Traffordu zbog ozljeda biti lišeni usluga braniča Jonnyja Evansa i napadača Dannyja Welbecka.
Sjevernoirski branič Evans još osjeća posljedice udarca zbog kojeg je propustio i gradski derbi protiv Cityja u ponedjeljak, dok je Welbeck napustio upravo ogled na Etihadu nakon jednog duela s veznjakom “građana” Nigelom De Jongom.
Unatoč nekim informacijama kako je upitan i Welbeckov nastup na Europskom prvenstvu takve je špekulacije otklonio menadžer “crvenih vragova” Alex Ferguson.
– On će biti spreman već za Sunderland (zadnju utakmicu sezone op.a.) – rekao je Ferguson koji također smatra kako je za Evansa “sezona ipak završena”.
Iskusni menadžer Uniteda nije zaboravio pohvaliti nogomet kakav je ove sezone prikazivao Swansea.
– Uistinu im se divim kako igraju. Išao sam ih pogledati zadnji vikend. Oni žele igrati nogomet, a menadžer je ustrajan u svojim principima i zbog toga su i odradili fantastičnu sezonu – rekao je Ferguson.



