
Nakon uvodnog sastanka u općinskoj vijećnici, izaslanstvo Zadarske županije u pratnji domaćina posjetilo je nekoliko lokacija u općini, između ostalog i dječji vrtić u Ražancu kojeg pohađa 46 djece.
Načelnik Miletić izvijestio je župana Longina o štetama na infrastrukturi uzrokovanim nedavnim poplavama.
– Nedavna elementarna nepogoda na području Općine Ražanac napravila je veliku štetu upravo na prometnicama te na pomorskom dobru. Nadamo se da će nam županija, u okviru svojih mogućnosti, pomoći da saniramo štetu – rekao je načelnik Miletić.
Razgovaralo se o razvojnim projektima općine, a posebno je istaknuta važnost izgradnje i opremanja školskog igrališta kojeg je Općina Ražanac nominirala na natječaj za mjeru 7.4.1 Europskog fonda za ruralni razvoj.




