
Napravila je u to u editorijalu za skorašnje izdanje britanskog Cosmopolitana
Kelly Osbourne u posljednje vrijeme doživljava pravi procvat, barem što se fizičkog izgleda tiče. Naime, kćerkica Ozzyja Osbournea oduvijek je patila od viška kilograma te se nikako nije uklapala u svijet slavnih kojem tako jako želi pripadati. Stoga se odlučila na dijetu, a kada je skinula pozamašan broj kilograma, odlučila je svoju novu liniju pokazati.

Napravila je u to u editorijalu za skorašnje izdanje britanskog Cosmopolitana. Pozirala je u stilu Marilyn Monroe, plavu kosu je uvila, a odjenula ženstvene ružičaste i cvjetne haljinice. U intervjuu se još jednom osvrnula na problem s težinom.

“Kada sam izašla iz rehabilitacije i prestala se drogirati, zamijenila sam drogu hranom. Jela sam jer sam bila depresivna i mrzila sam sebe, nisam više mogla pomoći sama sebi tabletama, pa sam počela previše jesti”, izjavila je Kelly.



