
Grudnjak je obložen draguljima među kojima su i bijeli te žuti dijamanti od 142 karata te je ukrašen 18-karatnim zlatom
Miranda Kerr je odabrana da nosi skupocjeni grudnjak Victoria`s Secreta vrijedan čak dva i pol milijuna dolara. Manekenka će taj dio donjeg rublja prezentirati u katalogu brenda pod nazivom “Christmas Dreams&Fantasies” te tijekom revija koje su planirane u prosincu.
“To je takva čast. I taj je grudnjak pravo umjetničko djelo. Naprosto je očaravajuć, osjećate se pomalo kao sirena, ali ne mogu vjerovati da nosim dva i pol milijuna dolara na grudima”, rekla je zgodna Miranda. Grudnjak je obložen draguljima među kojima su i bijeli te žuti dijamanti od 142 karata te je ukrašen 18-karatnim zlatom, a zove se Fantasy Treasure Bra.
“U njegovo stvaranje je uloženo puno ljubavi i truda. Tražili smo nešto što će privući pažnju na svakoj pisti i mislim da je ovo odličan izbor”, rekao je jedan od dizajnera grudnjaka.



