22. Zadarsko kazališno ljeto

Bepo i Marijeta večeras i sutra za kraj Kazališnog ljeta

Za kraj 22. Zadarskog kazališnog ljeta večeras i sutra u lapidariju Narodnog muzeja Zadar s početkom u 21:30h pogledajte Bepa i Marijetu – Štoriju o ljubavi i mižeriji.

Zadarsku inačicu legendarnog Smojinog djela-Roko i Cicibela u produkciji HNK Zadar te u režiji Nine Kleflin sjajno su interpretirali Jasna Ančić i Zlatko Košta.

Predstava je premijerno izvedena 30. lipnja 2014. na 20. Zadarskom kazališnom 2014.

Bepo i Marijeta su antijunaci koje morate voljeti jer je njihova ljubavna priča naša inspiracija, utjeha ali i podsjetnik kako je život kratak i prolazan, i da je bez obzira na sve probleme, najvažnije na kraju ipak voljeti i biti voljen.

Broj ulaznica je ograničen.

Prodaja ulaznica po cijeni od 50,00 kuna: blagajna HNK Zadar od 11 do 13 i od 19 do 21 h te na mjestu održavanja programa pola sata prije početka.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest