"za stolom" s predstavnicima grada zadra

Stanovnike Brodarice najviše zanima prometna i komunalna infrastruktura

U organizaciji Mjesnog odbora brodarica održana je tribina na koju se odazvao gradonačelnik Šime Erlić sa suradnicima.

Još jedna u nizu tribina održana je u organizaciji Mjesnog odbora, ovoga puta na Brodarici. 

Ovakve tribine služe nam da čujemo glas građana na terenu, a uspostavom Mjesnih odbora sad smo u poziciji da vi možete organizirati ih, a ja ću se, sa svojim suradnicima rado odazvati kako bismo razgovarali o stvarima koje muče stanovnike pojedinog kvarta.”, kazao je Erlić koji je na Brodarici bio sa zamjenikom gradonačelnika Antom Ćurkovićem i pročelnicima resornih Upravnih odjela.  

Stanovnike Brodarice najviše je zanimala prometna i komunalna infrastruktura. 

Razgovaralo se stoga o komunalnim problemima i rješenjima, uređenju prometnica Put Dikla i Denisa Špike, uređenju dijela Trpimirove obale, uređenju parka Sfinga, kupnji kući Ratka Petrića te općenito poboljšanju kulturnog i sportskog sadržaja u kvartu.

“S Gradskom upravom imamo zasad odličnu suradnju i u posljednje vrijeme proslijedili smo im naših nekoliko zahtjeve kako bismo poboljšali kvalitetu života u kvartu.”, kazao je Hrvoje Medved, predsjednik MO Brodarica. 

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail desk.ezadar@gmail.com ili putem forme Pošalji vijest