O porijeklu imovine

Na suđenju u aferi Fimi media svjedoči Mirjana Sanader

Na suđenju u aferi Fimi media na klupu za svjedoke trebala bi sjesti supruga bivšeg premijera Ive Sanadera, Mirjana.

Mirjana Sanader odgovarat će na pitanja o porijeklu imovine te je li bila prisutna u obiteljskoj vili u Kozarčevoj kad je HDZ-ov rizničar Mladen Barišić tamo navodno nosio novac izvučen iz državnih institucija i tvrtki preko Fimi medije.

Naime, Sanaderova obrana i dalje pokušava dokazati kako je njihov klijent žrtva političkog progona.

“Mi tvrdimo da u toj varijanti medijske histerije i kampanje protiv njega, te uz asistenciju politike on nije imao pravično suđenje”, naglasio je Sanaderov odvjetnik Čedo Prodanović.

U nastavku suđenja trebale bi biti ispitane i Sanaderove kćeri Petra i Bruna.

Podsjetimo, jučer su svjedočili šefovi osiguranja bivšeg premijera, Miljenko Radnić i Davor Blažević Tigar koji su pobili iskaze osumnjičenog Barišića. Premijerov osobni tjelohranitelj, Blažević, rekao je kako u Vladu nije mogao ući nitko bez identifikacije, dok je Radnić odbio je navode da je s Barišićem išao u Njemačku po novi BMW za premijera.

Iz naše mreže
Povezano
20112025_8311667148

Večernja scena – Venera u krznu (16+)

događaj je prošao
4. prosinca, 20:00 - 21:00
Kazalište lutaka Zadar
Zagreb: Grupa Bu?enje koncertom u Kerempuhu promovirala svoj posljednji album

Buđenje na Adventu u Zadru

događaj je prošao
28. studenoga, 21:00 - 23:00
Trg Petra Zoranića, Zadar
Jesen

Eko Zadar poziva na predavanje o regenerativnoj poljoprivredi

događaj je prošao
27. studenoga, 18:00 - 19:00
Gradska knjižnica Zadar
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest