Najava:

Posjet djece iz Udruge “Jak kao Jakov” akrobatskoj grupi Krila Oluje

Humanitarna udruga “Jak kao Jakov” koja skrbi o djeci oboljeloj od malignih bolesti posjetit će u petak 23. svibnja g. 2014. vojarnu Zemunik gdje će im biti domaćini piloti akrobatske grupe “Krila Oluje”.

Udruga “Jak kao Jakov” osnovana je g. 2011. u spomen na Jakova Rubidia, 13-godišnjeg dječaka koji je bolovao i hrabro se borio protiv teškog oblika leukemije.

Posjet se organizira u sklopu programa “Njima za dar” kojim će piloti iz “Krila Oluje” djeci pružiti podršku i ohrabrenje na njihovom putu liječenja, oporavka i koračanja u život.

U posjet dolazi oko 50 djece, njihovih roditelja i volontera, a uz susret sa pilotima djeca će razgledati avione i helikoptere, natjecati se u bacanju papirnatih aviona i promatrati letečaki program. U sklopu posjeta planiran je i obilazak Grada Zadra iz kojeg će sa Pozdrava Suncu djeca ispustiti balone sa prigodnim porukama.

Iz naše mreže
Povezano
Zagreb: Grupa Bu?enje koncertom u Kerempuhu promovirala svoj posljednji album

Buđenje na Adventu u Zadru

događaj je prošao
28. studenoga, 21:00 - 23:00
Trg Petra Zoranića, Zadar
boulder

Sv. Krševan Boulder Open 2025. na Višnjiku, after u Nigdjezemskoj uz KaliKamo

događaj je prošao
29. studenoga, 08:30 - 23:00
Športski centar Višnjik, Zadar
584614664_844964031595370_2292608953710447008_n

Svi zainteresirani imat će priliku da se okušaju u jahanju u Perivoju Vladimira Nazora

događaj je prošao
23. studenoga, 10:00 - 13:00
Perivoj Vladimira Nazora
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest