Pojeo ga dječak

Krokodil pojeo dječaka u Australiji

'Obitelj je zatražila od novinara da poštuju njihovu privatnost u ovom trenutku', navela je policija

Ostaci petogodišnjeg dječaka iz Australije pronađeni su u želucu krokodila, priopćila je tamošnja policija. Dječak Jeremy Doble posljednji put je viđen 8. veljače, kada je otišao u šetnju sa sedmogodišnjim bratom.

Policija je priopćila da je dječak nestao u blizini obiteljske kuće u Daintree Riveu u sjevernom Queenslandu. Posljednji put viđen je kako ulazi u močvaru za svojim psom, a brat Ryan u blizini je vidio velikog krokodila.

‘Tata je skočio za Jeremyjem, ali je bilo prekasno. Njegov brat je vjerojatno sve vidio i taj će ga prizor nesumnjivo progoniti cijelog života’, rekao je susjed Col Patterson.

Policija je pregledala krokodila dugog 4,3 metra koristeći nesmrtonosnu kiruršku proceduru, a ostaci dječaka podvrgnuti su DNK analizi koja je potvrdila da je riječ o Jeremyju.

‘Obitelj je zatražila od novinara da poštuju njihovu privatnost u ovom trenutku’, navela je policija.

Dužnosnici Queenslanda najavili su da će se krokodil poslati na farmu ili u zoološki vrt. Roditelji su protiv usmrćivanja životinje koja im je progutala dijete.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest