Obiteljski biznis

Madonna i kći zajedno će dizajnirati modnu liniju za mlade

"Možete reći da joj je to u genima, ali nikad joj nisam mogla govoriti što će odjenuti"

Madonna i njena kćer Lourdes zajedno će dizajnirati modnu liniju za mlade koja će se prodavati u trgovinama Macys te njihovoj internetskoj stranici.Očekuje se da će prvi odjevni predmeti u trgovinama biti krajem srpnja, uoči početka školske godine.

Kraljica popa kaže da je pristala na projekt zbog svoje kćeri koja je zaista željela dizajnirati. 13-godišnja Lourdes, već je prije najavljivala da želi postati dizajnerica, a njena joj majka očito želi pružiti svu moguću pomoć na tom putu.

“Sudjelovala sam na poslovnim sastancima, ali Lola je sve radila. Ja sam samo sjedila u kutu sa svojim BlackBerryjem”, rekla je 51-godišnja Madge.

Linija odjeće koju je dizajnirala Lourdes bila je inspirirana djecom koja s njoj idu na tečajeve hip-hopa i baleta.

“Možete reći da joj je to u genima, ali nikad joj nisam mogla govoriti što će odjenuti”, hvali Madonna svoju kćer koja dolazi na njena snimanja i predlaže joj outfit, a poznati dizajneri, poput Marca Jacobsa ili Stelle McCartney, uvijek je pitaju što misli.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest