Hvalevrijedan projekt

Dan narcisa u Tkonu

Akcija “Dan narcisa”-svjetski dana posvećen borbi protiv raka dojke, održat će se i na Pašmanu, a ovogodišnji domaćin akcije je Općina Tkon koja će uz suradnju sa TZ Tkon, KUD-om “Kunjka”, Pučkim pivaćima Sv. Tome Apostola i recitatoricom Rada Vrančić ugostiti udruge žena s otoka Ugljana.

Podsjetimo se da je prva akcija održana u Kukljici, potom u Kalima, Preku, Lukoranu, Sutomišćici, Ugljanu a prošle godine u mjestu Ždrelac u koju su se nesebično uključile udruga žena “Kukljica” iz Kukljice, udruga “Kančolica” iz Kali, udruga “Luzor” iz Preka, KUD “Sv.Ante” iz Lukorana, udruga “Sv.Fume” iz Sutomišćice, udruga “Điran” i “Arija” iz Ugljana, udruga žena “Levanda” i KUD “Sv.Luka” iz Ždrelca.

Ovogodišnji moto akcije je ” NAŠE ZDRAVLJE – RADOST ŽIVOTA “

Žene otoka Ugljana i Pašmana svojim sudjelovanjem u ovoj akciji svojim donacijama pomoći će kupnji linearnog akceleratora za operativnu radioterapiju.

Organizator ove humanitarne akcije je Europa Donna s Hrvatskom ligom protiv raka, Hrvatskim senološkim društvom i Hrvatskim onkološkim društvom i zadarska udruga Europa Donna.

Također, dobrovoljni prilozi se mogu uplatiti na IBAN HR1323600001500051495 s naznakom Europa Donna Zadar.

Iz naše mreže
Povezano
551070644_18480404641072831_4172050555468982479_n

Vista @ Trg Petra Zoranića

događaj je prošao
27. studenoga, 20:30 - 23:00
Trg Petra Zoranića, Zadar
Gradska tržnica, barkajoli, Morske orgulje, Pozdrav suncu, Centar za mlade, Puntamika

O pravima pomoćnika na nastavi na okruglom stolu u Centru za mlade

događaj je prošao
25. studenoga, 18:00 - 19:00
Centar za mlade, Zadar
brada, brkovi

Društvo psihologa Zadarske županije organizira okrugli stol o mentalnom zdravlju muškaraca

događaj je prošao
27. studenoga, 19:00 - 20:00
Centar za mlade, Zadar
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest