Nogomet, Liga prvaka

Dinamo ide po pobjedu protiv Aalborga

Dinamo večeras protiv Aalborga u Danskoj od 20 i 15 igra prvu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka.

Trener Zoran Mamić prije sinoćnjeg treninga ponovio je kako očekuje tešku utakmicu protiv pobjednika danskog prvenstva i Kupa.

Mi smo Dinamo i naravno da je pobjeda uvijek najbolja. No to je lakše reći nego napraviti. Bili bismo zadovoljni s bilo kojim rezultatom u kojem ne izgubimo, a zabijemo pogodak“, izjavio je trener modrih danskim novinarima.

Dobrom ishodu pred uzvrat tjedan dana kasnije na Maksimiru nada se i Domagoj Antolić.

Oni su pokazali prošle sezone da su najbolji u Danskoj, uzeli su dvostruku krunu i to govori koliko su dobra ekipa. Sigurno da neće biti lako, oni su pametniji i iskusniji za tu jednu godinu, ali idemo gore po povoljan rezultat”, rekao je Antolić prije odlaska u Dansku.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest