Izložba

U Kninu otvorena izložba fotografija Branka Antunovića

Izložba je prodajnog karaktera te je dio sredstava namjenjen kupnji zvona za crkvu Velike gospe u Gornjem, te crkvicu Sv. Martina u Donjem Perušiću

U prepunoj dvorani Veleučilišta Marka Marulića, osim predstavnika Grada Knina, Nenada Damjanovića pročelnika za društvene djelatnosti i Ante Nadomira Tadića-Šutre predsjednika Kulturnog vijeća grada, svečano otvaranje je popraćeno i sa gostovanjem dva kulturno-umjetnička društva: KUD”Branimir” iz Benkovca KUD “Fala” iz Švicarske.

Prije proglašenja izložbe otvorenom, profesor Božo Došen je i ovom prilikom predstavio Antunovića i njegovo stvaralaštvo svim nazočnima.

Kažimo i to da je izložba prodajnog karaktera te da je dio sredstava namjenjen kupnji zvona za crkvu Velike gospe u Gornjem, te crkvicu Sv. Martina u Donjem Perušiću.

Svi ljubitelji slike i fotografije ovu izložbu mogu posjetiti od 30.svibnja do 21.lipnja 2009.godine, rekla nam je Nikolina Mojić pjesnikinja iz Zadra, koja je nadahnuto vodila program otvaranja izložbe.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest