važna obavijest

Zbog finala KK Zadar – KK Cibona privremeno zatvaranje dijela parkinga na Višnjiku

SC Visnjik

Zbog održavanja pete utakmice finalne serije SuperSport Premijer lige između KK Zadar i KK Cibona, koja će se odigrati u srijedu, 10. lipnja 2026. godine, s početkom u 20.15 sati u Dvorani Krešimira Ćosića, a na kojoj se očekuje velik broj posjetitelja, Športski centar Višnjik upućuje obavijest o privremenoj regulaciji parkirališnog prostora unutar kompleksa.

”Molimo sve vlasnike autobusa, kamiona, radnih strojeva i drugih većih vozila da ih izmjeste sa sjevernog parkirališta Športskog centra Višnjik najkasnije do srijede, 10. lipnja, u 12.00 sati, kako bi se osigurao dovoljan broj parkirališnih mjesta za posjetitelje utakmice”, stoji u obavijesti ŠC Višnjik.

Također, zbog proširenja gradilišta vanjskog bazenskog kompleksa, prostor između Zatvorenog bazenskog plivališta i terena za padel više nije dostupan za parkiranje vozila, čime je privremeno smanjen ukupan kapacitet parkirališnih mjesta unutar centra.

Sva ostala parkirališta u sklopu Športskog centra Višnjik bit će dostupna korisnicima i posjetiteljima.

”Zahvaljujemo na razumijevanju te molimo sve građane i korisnike centra da poštuju privremenu regulaciju prostora kako bismo osigurali nesmetano održavanje događaja i sigurnost svih posjetitelja”, navode s Višnjika.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail desk.ezadar@gmail.com ili putem forme Pošalji vijest