otvorenje u 12h

U Kneževoj palači izložba povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja

Facebook

Svjetski dan mentalnog zdravlja obilježava se svake godine 10. listopada kako bi se podigla svijest o važnosti mentalnog zdravlja i potaknulo društvo na aktivne korake u njegovom unaprjeđenju.

Ovogodišnja tema „Zajednica: Zajednička podrška mentalnom blagostanju“ oslikava naših proteklih 20 godina zajedničkog ulaganja u mentalno blagostanje.

Ovaj dan pruža priliku svim dionicima koji rade na problemima mentalnog zdravlja da razmijene svoja znanja i iskustva stečena tijekom rada te da zajedničkim naporima omoguće da skrb za mentalno zdravlje i blagostanje postane stvarnost za sve ljude diljem svijeta.

Odjel za psihijatriju Opće bolnice Zadar, u suradnji s Caritasom Zadarske nadbiskupije, Domom za odrasle osobe Sv. Frane, Domom za odrasle osobe u Zemuniku, Psihijatrijskom bolnicom Ugljan, Zavodom za javno zdravstvo Zadar i Domom za starije i nemoćne osobe Zadar, organizira 20. Izložbu radova pacijenata i štićenika ustanova, čije je otvorenje 10. listopada 2025. godine u 12 sati u Kneževoj palači u Zadru.

Ulaz na izložbu je slobodan. Postav se može razgledati do 17.listopada.

Iz naše mreže
Povezano
Zagreb: Grupa Bu?enje koncertom u Kerempuhu promovirala svoj posljednji album

Buđenje na Adventu u Zadru

događaj je prošao
28. studenoga, 21:00 - 23:00
Trg Petra Zoranića, Zadar
20112025_8311667148

Večernja scena – Venera u krznu (16+)

događaj je prošao
4. prosinca, 20:00 - 21:00
Kazalište lutaka Zadar
Gradska tržnica, barkajoli, Morske orgulje, Pozdrav suncu, Centar za mlade, Puntamika

O pravima pomoćnika na nastavi na okruglom stolu u Centru za mlade

događaj je prošao
25. studenoga, 18:00 - 19:00
Centar za mlade, Zadar
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest