
Arsenal otvara koncertnu sezonu s Mladenom Grdovićem!
Jesenska glazbena priča u Zadru počinje u subotu, 18. listopada 2025., kada će Arsenal otvoriti svoju koncertnu sezonu nastupom jednog od najomiljenijih zadarskih pjevača – Mladena Grdovića. Ulaznice kupljene do 11. listopada. 2025. ostvaruju popust od 15%.
“Kralj bevande”
U subotu, 18. listopada 2025. godine, s početkom u 21 sat, očekuje vas glazbeni spektakl pun emocija, zabave i pravog dalmatinskog štiha.
Mladen Grdović, poznat po bezvremenskim hitovima, tituli „kralja bevande“ i svojoj autentičnosti, jedan je od najomiljenijih izvođača na domaćoj glazbenoj sceni. Publiku oduševljava iskrenošću, spontanošću i pjesmama koje diraju ravno u srce.
Njegove pjesme već desetljećima utjelovljuju dalmatinski štimung i zadarski duh, a Arsenal je prostor u kojem svaki refren dobiva dodatnu toplinu i intimnost. Očekuje Vas večer puna hitova, uspomena i trenutaka u kojima će cijela dvorana pjevati uglas.
Grdović je poznat po spontanosti, iskrenosti i autentičnosti, a njegova glazba povezuje generacije – od balada do energičnih hitova koji odmah podižu atmosferu. Ovo je prilika da zajedno doživimo večer ispunjenu emocijom, pjesmom i zabavom na pravi dalmatinski način!

