
Duje Vujaković je novi igrač HNK Zadra
Vujaković je mladi 17- godišnji vezni igrač potekao iz Zadrove škole koji će od iduće sezone biti član seniorske postave kluba sa Stanova.
Prošle sezone u kadetskom sastavu Zadra odigrao je ukupno 27 utakmica u kojima je postigao čak 17 pogodaka čime je bio drugi najbolji strijelac kluba, odmah nakon Šime Božine (20 golova).
– Iznikao iz naše škole nogometa, Duje je svojim radom, zalaganjem i ljubavlju prema klubu zaslužio novi korak – prelazak u seniorski sastav HNK Zadar!
Na poziciji veznog igrača čeka ga puno izazova, ali i prilika da pokaže sve što je naučio na Stanovima! Dobrodošao među seniore, Duje – ponosni smo što nastavljaš svoj put upravo u dresu HNK Zadra, objavili su iz Kluba.
Nakon jučerašnje potvrde kako se legendarni Ivan Santini vraća u klub, Vujaković je ukupno deveti novi igrač Zadra ovog ljeta. Od ostalih pojačanja, svoje potpise klubu sa Stanova dali su: Dominik Mihaljević, Kristijan Ivan Kero, Josip Kevrić, Mihovil Klapan (vezni igrač, Lokomotiva Rijeka), Mihovil Bugarija (Sesvete), Jakov Vrdoljak (Junaka) i Marko Zebić (Solin).
Klub su u ljetnom prijelaznom roku do sada napustili: najbolji prošlosezonski strijelac Selmir Mahmutović (Marsonia), Filip Dujmović, Bruno Grgić (Hrvace), Bruno Orlović (Bjelovar) i Richard Đeveljekaj (Šibenik).





