Millenium jump & dance

Otplesani prvi koraci Millenium dancea

Osim otplesanog 'Milenijskog plesa', skupljale su se i prijave građana za ovaj projekt

Jutros je na Narodonom trgu vladalo plesno raspoloženje. S početkom u 11 sati, započela je vježba koreografije za najavljivani Millenium dance, koji je ove godine sastavni dio projekta Millenium jump. Oba događaja združena su u manifestaciju zajedničkog naziva ‘dm Millenium jump & dance’, a koja će se dogoditi 25. srpnja 2008.

Osim otplesanog ‘Milenijskog plesa’, skupljale su se i prijave građana za ovaj projekt, koji je prošle godine bio iznimno posjećen i popraćen od strane hrvatskih i svjetskih medija.

Kotizacija za sudjelovanje na Millenium jump & danceu košta simboličnih 20 kuna, a organizatori očekuju još veći odaziv od onoga prošle godine, kada je sa Obale Kralja Petra Krešimira IV u more zajednički skočilo više od tisuću ljudi.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest