Nagradna igra - Dallas records

Osvojite CD Rising Dreama “Failed Apocalypse”


Karijera zadarskih Rising Dream već dulje vrijeme ima izrazito uzlaznu putanju, a izdavanje albuma, stadionski nastup s Iron Maiden, te europska turneja s kultnim Destruction samo su neka od njihovih dostignuća.
Rising Dream su svoju karijeru prvenstveno gradili na inozemnom tržištu, nastupajući na velikim Open Air festivalima, ‘dijeleći’ pozornicu s ponajvećim izvođačima glazbe koju izvode. Tako su u četverogodišnjoj karijeri više puta supportirali ili svirali s hard rock/metal gigantima kao što su Helloween, Deep Purple, Motorhead, Uriah Heep, Stratovarius, Amon Amarth, Children of Bodom, Sepultura ili Iron Maidenom!

Izdavačka kuća Dallas Records i zadarski metalci Rising Dream potpisali su diskografski ugovor, a prvi konkretan rezultat te suradnje je debi album Rising Dreama, “Failed Apocalypse”.

“Failed Apocalypse” je sukladno troškovima snimanja, produkcije, multimedije i likovne opreme, najskuplji metal-album ikada snimljen u Hrvatskoj.

Dallas Records i portal ezadar.hr nagrađuju tri čitatelja portala ezadar.hr s albumom Rising Dreama “Failed Apocalypse”.

Što treba učiniti?

Dovoljno je točno odgovoriti na sljedeće pitanje:

Kako se zove pjevač koji će19. prosinca. 2009. nastupiti uz Rising Dream u klubu Satir?

Vaše odgovore i podatke ostavite u formularu nagradne igre na dnu stranice do ponedjeljka 23. studenog u 11 sati i uz malo sreće dobitnik možete postati i vi.

Izvlačenje dobitnika nagradne igre obavit će se u redakciji portala ezadar.hr u 23. studenog u 12 sati, a sretni dobitnici biti će obavješteni objavom na portalu u rubrici Zabava ili emailom.

Puno sreće žele vam:

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest